prev
2019
next
Friday, March 1st
4:00 pm
Justin Padfield - Indoor Arena
5:00 pm
Misty Blazzard - Cattleman's Hall
6:00 pm
Amos Crystal - Indoor Arena
Saturday, March 2nd
9:00 am
Summit Roping - Indoor Arena
11:00 am
Rainey Miller - Indoor Arena
1:00 pm
Laurel Oakeson - Indoor Arena
Sunday, March 3rd
9:00 am
Heather Todd
10:00 am
Rusty Webster - Indoor Arena
12:00 pm
Wyman - Indoor Arena
2:00 pm
Kip Eicker - Indoor Arena
Monday, March 4th
4:00 pm
Thayne Stembridge - Indoor Arena
4:00 pm
Thayne Stembridge - Indoor Arena
6:00 pm
Summit Roping - Indoor Arena
Tuesday, March 5th
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
Kellie Woolstenhulme - Indoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
Wednesday, March 6th
8:00 am
Jack Clegg - Indoor Arena
5:00 pm
South Summit High School Rodeo - Indoor Arena
Thursday, March 7th
9:00 am
Lyndsi Snyder - Red Barn
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
James Gault - Indoor Arena
Friday, March 8th
4:00 pm
Justin Padfield - Indoor Arena
6:00 pm
Amos Crystal - Indoor Arena
Saturday, March 9th
9:00 am
Summit Roping - Indoor Arena
9:00 am
Barbara Sargent - Red Barn
11:00 am
Rainey Miller - Indoor Arena
1:00 pm
Laurel Oakeson - Indoor Arena
Sunday, March 10th
9:00 am
Julie Reidhead - Oakley City Hall
10:00 am
Rusty Webster - Indoor Arena
12:00 pm
Wyman - Indoor Arena
2:00 pm
Kip Eicker - Indoor Arena
Monday, March 11th
4:00 pm
Thayne Stembridge - Indoor Arena
6:00 pm
Summit Roping - Indoor Arena
6:00 pm
Oakley City Council Meeting -City Hall
Tuesday, March 12th
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
Kellie Woolstenhulme - Indoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
Wednesday, March 13th
8:00 am
Jack Clegg - Indoor Arena
5:00 pm
Civic Club - Oakley City Hall
5:00 pm
South Summit High School Rodeo - Indoor Arena
7:00 pm
Back Country Horseman - Oakley City Hall (Upstairs)
Thursday, March 14th
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
James Gault - Indoor Arena
Friday, March 15th
4:00 pm
Justin Padfield - Indoor Arena
6:00 pm
Amos Crystal - Indoor Arena
Saturday, March 16th
9:00 am
Summit Roping - Indoor Arena
11:00 am
Rainey Miller - Indoor Arena
1:00 pm
Brent Kraniski - Indoor Arena
3:00 pm
Jeannie Parkinson - Indoor Arena
5:00 pm
Cody Thornton - Indoor Arena
Sunday, March 17th
10:00 am
Rusty Webster - Indoor Arena
12:00 pm
Wyman - Indoor Arena
2:00 pm
Kip Eicker - Indoor Arena
Monday, March 18th
4:00 pm
Thayne Stembridge - Indoor Arena
6:00 pm
Summit Roping - Indoor Arena
Tuesday, March 19th
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
Kellie Woolstenhulme - Indoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
Wednesday, March 20th
8:00 am
Jack Clegg - Indoor Arena
5:00 pm
North Bench Farms Homeowners - Cattleman's Hall
5:00 pm
South Summit High School Rodeo - Indoor Arena
Thursday, March 21st
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
4:00 pm
James Gault - Indoor Arena
6:00 pm
Oakley City PLanning Commission -Oakley City Hall
Friday, March 22nd
4:00 pm
Justin Padfield - Indoor Arena
6:00 pm
Misty Kelly - Indoor Arena
Saturday, March 23rd
8:00 am
Patricia Jaurez - Oakley City Hall
8:00 am
Brenda Sharman - Red Barn
9:00 am
Summit Roping - Indoor Arena
1:00 pm
Misty Kelly - Indoor Arena
3:00 pm
Laurel Oakeson - Indoor Arena
Sunday, March 24th
10:00 am
Rusty Webster - Indoor Arena
12:00 pm
Wyman - Indoor Arena
2:00 pm
Kip Eicker - Indoor Arena
Monday, March 25th
4:00 pm
Thayne Stembridge - Indoor Arena
6:00 pm
Oakley City Council Meeting -City Hall
6:00 pm
Summit Roping - Indoor Arena
Tuesday, March 26th
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
Kellie Woolstenhulme - Indoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
Wednesday, March 27th
8:00 am
JoAnn Smith - Oakley City Hall
8:00 am
Jack Clegg - Indoor Arena
5:00 pm
South Summit High School Rodeo - Indoor Arena
Thursday, March 28th
9:00 am
Jacki Blazzard - Cattleman's Hall
4:00 pm
Rusty Webster - Indoor Arena
6:00 pm
James Gault - Indoor Arena
Friday, March 29th
4:00 pm
Justin Padfield - Indoor Arena
6:00 pm
Amos Crystal - Indoor Arena
Saturday, March 30th
8:00 am
Kaitlin Larsen - Cattleman's Hall
8:00 am
Jace Cannon - Red Barn
9:00 am
Summit Roping - Indoor Arena
11:00 am
Rainey Miller - Indoor Arena
1:00 pm
Laurel Oakeson - Indoor Arena
Sunday, March 31st
10:00 am
Rusty Webster - Indoor Arena
12:00 pm
Wyman - Indoor Arena
2:00 pm
Kip Eicker - Indoor Arena