Calendar


6:00 pm
Oakley Patriotic Program Practice - Red Barn
5:00 pm
Oakley Independence Day Rodeo- Slack - Outdoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
8:00 pm
Oakley Independence Day Rodeo- Outdoor Arena
8:00 pm
Oakley Independence Day Rodeo- Outdoor Arena
8:00 pm
Oakley Independence Day Rodeo- Outdoor Arena
12:00 am
Hal Egbert - Pavilion
8:00 pm
Oakley Independence Day Rodeo- Outdoor Arena
5:00 pm
Horse 4-H - Both Arenas
6:00 pm
Oakley City Council - City Hall
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
5:00 pm
Horse 4-H - Both Arenas
4:00 pm
Zions Bank (Andy) - Cattleman's Hall
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
8:00 am
Arts Council - Red Barn
6:00 pm
Rope the Summit - Outdoor Arena
8:00 am
Arts Council - Red Barn
8:00 am
Gayla Royal Horses - Indoor Arena
5:00 pm
Horse 4-H Show- Both Arenas
6:00 pm
Oakley City Council - City Hall
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
5:00 pm
Horse 4-H - Both Arenas
8:00 am
Barbara Sargent - Red Barn
8:00 am
Kathy Sorenson - Red Barn
6:00 pm
Oakley City PLanning Commission - City Hall
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
8:00 am
Kathy Sorenson - Red Barn & Pavilion
8:00 am
Patricia Juarez - Cattleman's Hall
8:00 am
Kathy Sorenson - Red Barn & Pavilion
9:00 am
Patricia Juarez - Cattleman's Hall
8:00 am
Patricia Juarez - Cattleman's Hall
5:00 pm
Horse 4-H - Both Arenas
6:00 pm
Oakley City Council - City Hall
8:00 am
Perla Agurre - Oakley City Hall
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall
8:00 am
White Knight - Red Barn & Pavallion
5:00 pm
Horse 4-H - Both Arenas
8:00 am
Park City Extreme Soccer
8:00 am
Dave Cumming - Red Barn
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
8:00 am
District #2 Riding Group - Indoor Arena
8:00 am
Veronica Hemandez - Cattleman's Hall
8:00 am
Park City Extreme Soccer
5:00 pm
Dave Cumming - Red Barn
6:00 pm
Rope the Summit - Outdoor Arena
8:00 am
District #2 Riding Group - Indoor Arena
8:00 am
Veronica Hemandez - Cattleman's Hall
8:00 am
Park City Extreme Soccer
8:00 am
Wade Carpenter - Red Barn
5:00 pm
South Summit High School Rodeo - Red Barn
5:00 pm
Horse 4-H - Both Arenas
6:00 pm
Summit Roping - Outdoor Arena
7:00 pm
AA Meeting -Cattleman's Hall